O nas

Witamy Państwa w naszym sklepie internetowym

Cieszymy się niezmiernie, iż możemy przedstawić Państwu ofertę naszych wybranych i jakościowo sprawdzonych  produktów.

Siatka-Trans jest producentem siatki ogrodzeniowej z drutu polskiej produkcji, wykonywana na miejscu w siedzibie firmy Poczesna k/Częstochowy, woj. Śląskie.

Nasza siatka ogrodzeniowa wykonana jest z grubego drutu utwardzonego ocynkowanego i powlekanego . Zapewniamy siatkę w dwóch wariantach koloru: zielonym i grafitowym. Twardość drutu 600 mpa. Jako producent wykonujemy siatkę trwałą i solidną, w przeciwieństwie do innych, którzy używają drutu miękkiego do produkcji siatki, my używamy drutu utwardzonego, który jest idealną bazą do siatki ogrodzeniowej, służącej jako zabezpieczenie twojego terenu.

Koncentrujemy się na dostarczeniu klientom siatki o najwyższej jakości, z dbałością i starannością dopracowujemy siatkę na każdą wysokość w zakresie od 0.8m do 2.2m.

Gwarantujemy siatkę dostępną od ręki na standardową wysokość 1.5m, natomiast siatkę na inne wysokości wykonujemy w krótkim terminie realizacji 1-3 dni, w zależności od ilości potrzebnych metrów bieżących.

Świadczymy usługi dostawy do naszych klientów, w przypadku dużych zamówień transport kalkulowany jest indywidualnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również panele ogrodzeniowe czy słupki okrągłe i profilowe, a także jest możliwość zamówienia montażu ogrodzenia z siatki lub z panela ogrodzeniowego.

Podchodzimy do każdego zlecenia z dbałością i troską o klienta, który dokona zamówienia ogrodzenia w naszej firmie. 

Wykonujemy również siatkę ocynkowaną z drutu w ocynku ogniowym.

Siatka produkowana jest na różną wysokość w przedziale 0.8 m do 2.2 m. Dostosowujemy parametry siatki do indywidualnych wymogów klienta. W każdej rolce siatki jest 10 mb.


Pragniemy, aby zakupy w naszym sklepie były wyjątkowe, dlatego oferujemy szybką dostawę, doskonałą obsługę klienta i konkurencyjne ceny. 
Na każdym etapie procesu zakupowego oraz po zakupowego służymy Państwu naszym wsparciem, doświadczeniem oraz wiedzą techniczną.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy sprzedaż hurtową oraz detaliczną.